výstava

známka

třída

rozhodčí

MVP Brno
7.2.2016

VÝBORNÝ 2

veteránů

Iris Urschitz [AT]

MVP Brno
6.2.2016

VÝBORNÝ 1

veteránů

Jakkel Tamás [HU]

NVP Brno
10.1.2016

VÝBORNÝ 2

veteránů

Jeoš Jančík

MVP Mladá Boleslav
30.8.2015

VÝBORNÝ 1

veteránů

Petr Řehánek

Klubová výstava Rokycany
13.6.2015

VÝBORNÝ 1
Nejlepší veterán pes

veteránů

Michaela Čermáková

Slezská výstava psů Hlučín
8.5.2010

VÝBORNÝ 1
Vítěž třídy, Krajský vítěz   

otevřená

Zdeněk Kliment

Klubový výstava Kutná Hora
27.9.2009

VÝBORNÝ

otevřená

Annukka Poloheimo [FI] - BH + TR,
Joyce Boardman [GB] - BT + RU

Krajská výstava psů Ostrava
9.8.2009

VÝBORNÝ 2

otevřená

Ing. Alena Košťálová

Slezská výstava psů Hlučín
9.5.2009

VÝBORNÝ 1
Vítěz třídy, Krajský vítěz

otevřená

Otakar Vondrouš

NVP Ostrava
5.4.2009

VÝBORNÝ 1, CAC

otevřená

Michaela Čermáková

NVP Olomouc
11.1.2009

VÝBORNÝ 3

otevřená

Olga Dolejšová

MVP Nitra, SK
2.11.2008

VÝBORNÝ 2, Res. CAC

otevřená

Laurent Pichard, CH

NVP Brno
19.10.2008

VÝBORNÝ 3

otevřená

Michaela Čermáková

Slezská výstava psů Hlučín
10.5.2008

VÝBORNÝ 1, Vítěz třídy

otevřená

Mgr. Božena Ovesná

NVP Ostrava
13.4.2008

VÝBORNÝ 3

otevřená

Olga Dolejšová

MVP Trenčín, SK
26.1.2008

VÝBORNÝ

otevřená

Otakar Vondrouš

NVP Rybnik - Kamień (PL)
7.10.2007

VÝBORNÝ 2

mezitřída

Božena Ovesná

Klubová výstava - II. Jesenice
29.9.2007

VÝBORNÝ 2, Res. CAC

mezitřída

Michaela Čermáková

NVP Brno
¨9.9.2007

VÝBORNÝ 2, Res. CAC

mezitřída   

Ing. Hana Kovaříková

Krajská výstava psů Ostrava
4.8.2007

VÝBORNÝ 1

mezitřída

Petr Řehánek

NVP Mladá Boleslav
22.7.2007

VÝBORNÝ 2

mezitřída

Helena Dvořáková

Krajská výstava psů Zlín
26.5.2007

VÝBORNÝ 1
Vítěz třídy mladých

mladých

Zdena Jílková

Slezská výstava psů Hlučín
12.5.2007

VÝBORNÝ 1
Vítěz třídy mladých

mladých

Zdeněk Kliment

MVP Katowice, PL
18.3.2007

VÝBORNÝ

mladých

Annukka Paloheimo, FIN

MVP Brno
11.2.2007

VÝBORNÝ

mladých

Mgr. Božena Ovesná

MVP Trenčín, SK
27.1.2007

VÝBORNÝ 3

mladých

Viera Stloukalová, SR

NVP Olomouc
14.1.2007

VÝBORNÝ 1

mladých

Ing. Alena Košťálová

NVP Brno
24.9.2006

VELMI NADĚJNÝ 1

dorostu

Helena Dvořáková