Eroll ze Ševeva

(15.6.1999 - 20.1.2012)

Eroll se narodil ve Staré Vsi nad Ondřejnicí u paní chovatelky Ševčíkové. Byl to náš první pejsek. Do té doby jsme chovali jen rybičky, křečky a v té době jsme doma měli krásnou černou kočku Betynku. Domů nám paní chovatelka přivezla Erollka na konci srpna.
 
Eroll byl moc hodným štěňátkem. Venku se málem nestačil ani vyčurat, jak se kolem něj točily děti a chtěly si ho pohladit. Doma spolu s Betynkou vymýšleli vždy něco nového, čím by nás zaměstnali. Jednou jsme přišli domů a zjistili jsme, že se spolu honili po obýváku, Betynka shodila z konferenčního stolku fialku a Eroll ji rozkousal a hlínu roztahal po celém pokoji. Nebo jsme třeba zjistili, že nefunguje televize - Eroll se rozhodl rozžvýkat kabel od kabelové televize :o)
 
Vůbec jsme nečekali, že si Eroll tak rychle zvykne na nový přírůstek do rodiny. Ale hráli si a spali vedle sebe. Občas se nechal vyprovokovat ke hrám - buď se honili po bytě, nebo po sobě chňapali a dloubali do sebe packami. Občas Eddiemu něco záviděl, to pak přiběhl, štěkl na něj a když to Eddie pustil tak po tom rychle chňapnul a už to bylo jeho :o)