Jubilejní a klubová výstava slovenského klubu 29.-30.4.2017

01.05.2017 10:49

Tento víkend jsme strávili s přáteli ve slunečném Pezinku, kde probíhala jubilejní a v neděli pak klubová výstava slovenského klubu.

GEREMMAYO Tricyrtis se předvedl oba dny s výsledkem Velmi nadějný 2 ze 4 blenheimových dorostenců a získal od rozhodčích Gordona a Normy Inglis (Craigowl, GB) krásné posudky.

Gordon Inglis:

I like the large dark round eyes, with flat scull, overall the head has much provide, standing presents very satisfying outline, could coming good coat texture.

Líbí se mi velké tmavé kulaté oči, plochá lebka, celkově je hlava velmi slibná, v postoji předvádí dobré držení těla, příslib dobré struktury srsti.

Norma Inglis:

(Soon) 8 months old and attractively marked, nice size, with good bone and substance, good ration of height to lenght, handsome head, with flat scull shallow stop and good lip finish, a sound moving puppy, moving good in all directions, with good profile and nicely carried tail, willing show man, with sweet temper, should finish nicely.

(Brzy) 8 měsíční a atraktivně znakovaný, pěkná velikost, dobrá kostra a substance, dobrý poměr výšky a délky, velmi hezká hlava, plochá lebka s mělkým stopem a dobře vyplněnými tvářemi, výrazně harmonicky se pohybující štěně, dobře se pohybuje ve všech směrech, s dobrým profilem a pěkně neseným ocasem,chce se předvádět, sladký temperament, slibuje dobrý vývin.