Odkazy

Jsme členy těchto klubů:

Cavalier King Charles Spaniel klubu Čech, Moravy a Slezska www.cavalierclub.cz
Klub chovatelů Kavalír a King Charles španělů Praha https://www.kavalir-king-klub.org/.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Všekavalírský slet - super akce :) slet-kavaliru.webnode.cz/
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cavalier Team Brno cavalierteambrno.webnode.cz
Zlatý kavalír www.zlaty-kavalir.cz
Kavalírky z Háječku https://iv-works.blog.cz
Potkali se kavalíři https://potkali-se-kavaliri.webnode.cz/

Ch.s. Llewellyn Bohemia llewellynbohemia.webnode.cz - zde se narodil FINN, tatínek našeho Caspiana
Ch.s. Aldaha Gold www.aldahagold.cz
Ch.s. Aksmada's https://aksmadas.pl/
Ch.s. Amicitia Fidelis www.amicitiafidelis.cz
Ch.s. Arušava  www.arusava.ic.cz
Ch.s. Biely Demon, SK https://www.bielydemon.sk/
Ch.s. Buco Cassanova, SK https://bucocassanova.com/

Ch.s. Bečva Rubberies https://becvaruberries.wbs.cz
Ch.s. Bezzábran www.bezzabran.eu
Ch.s. Bonimo www.bonimo.cz
Ch.s. Bonnie Fable, PL https://www.bonnie-fable.pl
Ch.s. Canis Satelles, PL https://www.cavalier.102.pl/
Ch.s. Černý Turmalín www.cernyturmalin.webnode.cz
Ch.s. Darling Daisy darling-daisy.websnadno.cz
Ch.s. z Derylova panství www.zderylovapanstvi.webnode.cz
Ch.s. z Dvorů Stanislavic www.zdvorustanislavic.cz
Ch.s. Fraking www.fraking.cz
Ch.s. Flowers City www.flowerscity.cz
Ch.s. Chilli Koliba, SK https://www.cavalier-chilli.sk/
Ch.s. z Lískových oříšků https://cavalier-liskovyorisek.cz/
Ch.s. Jollyena's www.jollyneas.cz
Ch.s. Z Malého Majera, SK https://www.malymajer.sk/
Ch.s. Maria Valley www.maria-valley.cz
Ch.s. Magis Noblesse, SK https://www.cavalier-handling.sk/
Ch.s. Magnolia PassCo, SK https://www.magnoliapassco.sk/
Ch.s. Salvia Rose https://www.salvia-rose.websnadno.cz/
Ch.s. Scarlett team, SK https://www.scarlett-team.com/
Ch.s. Slezský kavalír www.slezskykavalir.cz
Ch.s. Spanilá věž www.spanila-vez.wbs.cz
Ch.s. Sweet Cavaliers www.sweetcavaliers.cz
Ch.s. z Šostýnského podhradí https://www.zsostynskehopodhradi.websnadno.cz
Ch.s. Tricyrtis www.tricyrtis.eu
Ch.s. Vanmar Majesty, SK https://www.vanmar-majesty.sk/
Ch.s. od Zlatého Roxe www.odzlatehoroxe.ic.cz

Naděje Kavalíra Charlie https://www.facebook.com/NADEJEKAVALIRACHARLIE